UAB "Elektros įranga"

Automatika

Komponentai automatizavimui: nuo relės iki valdiklio, paprastam ir sudėtingam valdymui.

Elektrotechnika

Kontaktoriai, automatiniai išjungėjai, kontaktinės rinklės, montažiniai skydai ...

Apšvietimas

Nuo lemputės iki šviestuvo. Gatvė, stadionas, gamykla, prekybos centras, namas, butas - padėsime apšviesti viską.

Instaliacija

Įvairios montažinės medžiagos bei įrankiai, skirti pastatų vidaus ir lauko instaliacijos darbams.

Pneumatika

Dėl kainų pasikeitimo nuo 2019m. sausio 1d.

          
 

INFORMACINIS PRANEŠIMAS

DĖL KAINŲ PASIKEITIMO

2018-12-03

Panevėžys

 

       Nuoširdžiai dėkojame, kad esate mūsų klientas. Brangindami Jūsų laiką, šiame pranešime pateikiame tik svarbiausią informaciją.

      Kokybę mes suvokiame ne tik kaip lūkesčių ir galutinio rezultato atitikimą, bet ir malonų bei sklandų visą pirkimo-pardavimo procesą. Todėl mūsų įmonė bendradarbiauja su gerai žinomomis Pasaulio įmonėmis tam, kad pateiktų Jums aukštos kokybės prekes palankiausiomis kainomis

      Tikime, kad kainų kilimą pastebėjote įvairiose srityse. Tam, kad galėtume tęsti savo veiklą ir savalaikiai Jus aprūpinti kokybiškomis prekėmis, mes apgailestaudami pranešame apie neišvengiamą kainų kilimą nuo 2019 m. sausio mėn. 2 d. numatydami vidutinį produkcijos pabrangimą – 2-4 % lyginant su 2018 m. kainininku.

      Šį kainų pasikeitimą įtakojo produkcijos kainų kilimas iš gamintojų pusės. Gamintojai savo ruožtu informavo, jog pabrangimas pagrįstas įvertinus ekonomikos infliacijos lygį bei žaliavų, energijos ir transporto kainų kilimo.

     Tikimės Jūsų supratimo, kad šis kainų pasikeitimas leis mūsų įmonei ir toliau pateikti Jums prekes, išlaikančias aukščiausius standartus ir atitinkančias Jūsų lūkesčius ateinantiems metams.

  

Direktorius                                                                                               Rimas Lukšys

 
« Atgal
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENELDONMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCREREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPXtreme Power Corporation (XPCC)OBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapel