UAB "Elektros įranga"

Automatika

Komponentai automatizavimui: nuo relės iki valdiklio, paprastam ir sudėtingam valdymui.

Elektrotechnika

Kontaktoriai, automatiniai išjungėjai, kontaktinės rinklės, montažiniai skydai ...

Apšvietimas

Nuo lemputės iki šviestuvo. Gatvė, stadionas, gamykla, prekybos centras, namas, butas - padėsime apšviesti viską.

Instaliacija

Įvairios montažinės medžiagos bei įrankiai, skirti pastatų vidaus ir lauko instaliacijos darbams.

Pneumatika

E3FC - Naujas plovikliams atsparus fotoelektrinis jutiklis

E3FC - Naujas plovikliams atsparus fotoelektrinis jutiklis

Nauji M18 dydžio cilindriniai fotojutikliai puikiai tinka dažnai ir sistemingai plaunamoms sritims maisto pramonėje. Korpusas pilnai pagamintas iš SUS316L klasės nerūdijančio plieno. korpuso vieta, kurioje yra jungtis arba pajungimo laidas yra pilnai užpildyta epoksidine derva, kuri garantuoja pukią apsaugą nuo aukštu slėgiu purškiamo vandens bei cheminių valiklių  patekimo į vidų. Ši konstrukcija radikalia prailgina tarnavimo laiką plaunamose technologinio proceso vietose, kas vartotojui padeda ženkliai sutaupyti aptarnavimo kaštus.

Jutiklio atsparumas yra patvirtintas įvairiais plovikliais ir dezinfekavimo  priemonėmis, patvirtinitomis Ecolab ir Diversey laboratorijomis. Dar vienas testas įrodantis atsparumą - karščio šoko testas vendenyje.

 

Nauji E3FC jutikliai papildo E3FA ,E3FB ir E3FR plastikinių ir nikeliuoto žalvario korpusais fotojutiklių seriją. Jutiklio viduja naudojama tokia pati optika kaip ir E3FA/E3FB serijos jutikliuose. Trumpai tariant - E3FC yra paprasto naudojimo fotojutiklis kompaktišku korpusu, su padidintu jutimo atstumu, ryškiai matomu raudonu LED spinduliu visiems modeliams, greitu atsako laiku.

 

 

 

 

 Produkto puslapis 

 

« Atgal
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENELDONMENNEKESIdeSIEMENSLovato electricCIRCUTORBENDERFogoEOCREREAMERZELTSalicruMARECHAL-ISVXtreme Power Corporation (XPCC)OBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentia