UAB "Elektros įranga"

Automatika

Komponentai automatizavimui: nuo relės iki valdiklio, paprastam ir sudėtingam valdymui.

Elektrotechnika

Kontaktoriai, automatiniai išjungėjai, kontaktinės rinklės, montažiniai skydai ...

Apšvietimas

Nuo lemputės iki šviestuvo. Gatvė, stadionas, gamykla, prekybos centras, namas, butas - padėsime apšviesti viską.

Instaliacija

Įvairios montažinės medžiagos bei įrankiai, skirti pastatų vidaus ir lauko instaliacijos darbams.

Pneumatika

Nauji S8VK serijos maitinimo šaltiniai

Nauji S8VK serijos maitinimo šaltiniai

 

 

   Maitinimo šaltinis - būtent toks kokio reikia Jums

 

  Maitinimo šaltinis, kuris patikimai dirba net ir prie ekstremalių tempartūrų. 

Naujoje S8VK kompaktinių  impulsinių maitinimo šaltinių serijoje yra šeima, kurios modeliai  patikimai dirba ypač  plačiose temperatūros ribose: nuo -40°C iki +70°C , bei itin nepalankiomis sąlygomis.

 

 
 

Keli išėjimo gnybtai 

    Naujos serijos maitinimo šaltinius yra lengva ir greitai instaliuoti, juose panaudota patobulintas tvirtinimo ant DIN bėgelio užraktas. 

   Patogesniam laidų išdėstymui, maitinimo įtampa pasijungia iš apačios, o išėjimo - iš viršaus. Yra papildomi išėjimo gnybtai - du teigiamo ir trys neigiamo polių - tai pagreitina pajungimą į elektrinę schemą. 

 

 

Kompaktiški maitinimo šaltiniai 

    S8VK maitinimo šaltiniai yra 13% mažesni nei tipiniai tos pačios galios modeliai ir jie yra vieni kompaktiškiasių , kas suteikia galimybę sutaupyti skyde vertingos vietos. Siekiant kompaktiško dydžio nenukentėjo nei patikimumas, nei techniniai parametrai. 

   Papildomai prie plataus darbinio temperatūrų režimo, visi modleiai yra atsaprūs vibracijai ir smūgiams, yra pasiektas aukščiausias MTBF ( vidutinis laikas tarp gedimų) lygis. 

Puikiai atitinka Jūsų poreikius

    Naują seriją, kuri sukurta naudojantis Omron'o, vieno iš pirmaujančių maitinimo šaltinių gamintojo, patirtimi, sudaro trys šeimos: ekonominės klasės S8VK-C Lite, standartinis S8VK-G Pro ir aukštos klasės S8VK-R ( dubliuojantis įtaisas) Pro-plus.

 Lite - S8VK-C šeima

 Lite šeima yra idealus pasirinkimas finansiškai jautriems sprendimams, kuriems reikalauja atitinkama geros kokybės maitinimo šaltinio. Šios šeimos darbinės temperatūros ribos yra -20°C iki +60°C, įėjimo įtampa nuo 100 iki 240 V 50/60 Hz. S8VK-C šeimoje yra 60-480W galios modeliai su 24 VDC išėjimo įtampa.

 

Pro - S8VK-G šeima 

 Tai yra produktas vartotojams, kuriems reikia daugiau universalumo. Ši šeima sukurta kaip "Įdiek ir Pamiršk" produktas. Šios šeimos modeliai gali būti sujungti lygiagrečiai, turi ilgesnį darbo laiką, aukštesnę apsaugą, platesnes darbinės temperatūros ribas (nuo -40°C iki +70°C) ir 120% "power-boost' ( galios padidinimo) galimybę įveikti trumpalaikius srovės šuolius. S8VK-G įėjimo įtampa dar universalesnė: 100-240V 50/60 Hz arba 90-350 VDC, 15-480W galios modeliai su 5, 12,24 ir 48 VDC išėjimo įtampomis (tikslesnė informacija nurodyta duomenų lape). 

 

 Pro-plus - S8VK-R šeima

 S8VK-R yra dubliuojantys ( rezerviniai) įtaisai, kurie buvo sukurti pagal griežtus reikalavimus ir įgalina sukurti saugias dubliuoto maitinimo šaltinio sistemas. Šios šeimos savybės - matomi dubliuotos sistemos veikimo ir srovės balanso indikatoriai, išėjimo įtampos patirtinimo papildomas signalo išvadas.

 

 

 Šis produktas yra naujosios Omron'o 361° koncepcijos dalis. Plačiau apie tai ...

  Produkto puslapis 

« Atgal
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENELDONMENNEKESIdeSIEMENSLovato electricCIRCUTORBENDERFogoEOCREREAMERZELTSalicruMARECHAL-ISVXtreme Power Corporation (XPCC)OBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentia