UAB "Elektros įranga"

Automatika

Komponentai automatizavimui: nuo relės iki valdiklio, paprastam ir sudėtingam valdymui.

Elektrotechnika

Kontaktoriai, automatiniai išjungėjai, kontaktinės rinklės, montažiniai skydai ...

Apšvietimas

Nuo lemputės iki šviestuvo. Gatvė, stadionas, gamykla, prekybos centras, namas, butas - padėsime apšviesti viską.

Instaliacija

Įvairios montažinės medžiagos bei įrankiai, skirti pastatų vidaus ir lauko instaliacijos darbams.

Pneumatika

Nauji Omron fotoelektriniai jutikliai

Nauji Omron fotoelektriniai jutikliai

 

Nauji Omron fotoelektriniai jutikliai. Paprastumas suderintas su funkcionalumu.

 Remdamasis patirtimi,kurią įgijo gamindamas daugiau kaip milijoną vienetų fotoelektrinių jutiklių per metus, Omron'as sukūrė naujos kartos cilindrinius M18 skersmens jutiklių seriją, kurios esminės savybės lengvas pasirinkimas bei diegimas, patikimumas bei universalumas, tvirta konstrukcija bei  kainos/kokybės santykis.

 Šie fotoelektriniai jutikliai tinka visoms pramonės šakoms, nuo maistopramonės iki plytų gamybos ir logistikos. Naujosios Omron'o E3FA serijossavybės (aukštas patikimumas, pagerintas EMC atsparumas, didelisatsparumas aplinkos apšvietimui, tirtas ir atsparus vandeniui korpusas) padaroją idealiu pasirinkimu nepertraukiamam darbui šiandienos pramonėje.

 Nauji jutikliai yra kompaktiškos konstrukcijos, dėl to juos galima diegti tose vietose, kur yra ribota erdvė. Kita savybė - ryški, raudona , iš toliau gerai matoma LED šviesa, leidžia lengviau nukreipti jutiklio spindulį į reikiamą vietą. Jutiklio derinimas yra intuityvus, ir tapo dar lengvesnis dėl didelio ir tvirto reguliatoriaus. Darbo metu visa jutiklio būsenos informacija perteikiama plačiu kampu matomais LED indikatoriais.

 Standartinę E3FA seriją sudaro šie modeliai:  sisųtuvas-imtuvas su veikimo atstumu iki 20m., atspindžio (nuo atšvaito) su veikimo atstumu nuo 0,4 iki 4 m. ir trys modeliai difuzinio atspindžio: 100mm, 300mm ir 1m. Visus tipus galima montuoti įleistiniu būdu ( kuomet jutiklio optinė plokštuma yra beveik lygi su tvirtinimo plokštuma)

 

 

 Standartinių E3FA modelių užtenka daugelio sričių panaudojime. Be jų yra ir specializuoti modeliai. Tai yra modeliai su BGS ( fono slopinimo funkcija) skirtingų spalvų objektų aptikimui, riboto atstumo atspindžio patikimam permatomų ar blizgių plėvelių aptikimui, bei specialūs modeliai sukurti labai patikimam PET butelių aptikimui, netgi labai dulkėtoje aplinkoje.

 

 

 Pilnam E3FA šeimos papildymui, Omron'as išleido ir naują E3FRA - šoninio matymo modelių seriją tokiu pat korpusu. E3FR  galima rinktis iš siųstuvo-imtuvo, atšvaito ir trijų difuzinių variantų.

 Visuose E3FA ir E3FRA modeliuose naudojama didelės galios LED šviesos šaltinis lengvam spindulio nustatymui ir purvo bei dulkių poveikio sumažinimui. Kita šiuose jutikliuose technologinė ypatybė - impulso sinchronizavimo sistema, užtikrinanti maksimalų atsparumą įvairiems išoriniams apšvietimo šaltiniams. Šie fotojutikliai turi padidintą ekraną geram elektromagnetinių trukdžių atsparumui, o jų tvirti, smūgiams atsparūs korpusai yra pilnai apsaugoti nuo dulkių ir skysčių patekimo.

 Šis produktas yra naujosios Omron'o 361° koncepcijos dalis. Plačiau apie tai ...

 Produkto puslapis

 

« Atgal
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENELDONMENNEKESIdeSIEMENSLovato electricCIRCUTORBENDERFogoEOCREREAMERZELTSalicruMARECHAL-ISVXtreme Power Corporation (XPCC)OBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentia