UAB "Elektros įranga"

Automatika

Komponentai automatizavimui: nuo relės iki valdiklio, paprastam ir sudėtingam valdymui.

Elektrotechnika

Kontaktoriai, automatiniai išjungėjai, kontaktinės rinklės, montažiniai skydai ...

Apšvietimas

Nuo lemputės iki šviestuvo. Gatvė, stadionas, gamykla, prekybos centras, namas, butas - padėsime apšviesti viską.

Instaliacija

Įvairios montažinės medžiagos bei įrankiai, skirti pastatų vidaus ir lauko instaliacijos darbams.

Pneumatika

CP1L su Ethernet

CP1L su Ethernet


Pristatomai nauji CP1L serijos valdiklių CPU moduliai su įdiegta Ethernet sąsaja:

 Pristatome naują kompaktinės serijos valdiklio CP1L seriją, siūlanti lankstų Ethernet ryšį kaip standartinę funkcija, kuri paprastai yra tik didesnėse, modulinėse PLVsistemose. Dabar CP1L su šia nauja funkcija pilnai atitinka šiandienos įrengimų valdiklių reikalavimus kompaktiniams PLV, kai galima greitai ir lengvai susijungti su įvairiais jutikliais ir pozicijos valdymo įtaisais, o taip pat suteikiama galimybė nuotolinei prieigai, stebėsenai ir duomenų registravimui. Integruotas į CP1L Ethernet prievadas gali būti naudojamas tiek programavimui, tiek ryšiuisu kitais Ethernet tinkle dirbančiais įrenginiais. Naudojant „Socket“ paslaugą galima sukurti lanksčius prisijungimus per įvairius Ethernet tinklo protokolus, įskaitant UDP, TCP, Modbus / TCP (naudojant funkcinius blokus), prisijungimui prie įvairių prietaisų. Be to, CP1L palaiko Omron FINS protokolą, per kurį yra labai paprasta prisijungti prie kitų Omron gamybos PLV ir OP.

Įrangos gamintojams,pasirinkus Ethernet kaip standartinį ryšį, atsiranda daug galimybių. Ethernet ryšis yra labai plačiai naudojamas ir gerai palaikomas, kabeliai yra ženkliai pigesni negu skirti serijiniam ryšiui. Kabelių ilgis gali būti iki 100m tarp mazgų – tai suteikia tinklui optimalų lankstumą. CP1L įdiegtas Ethernet leidžia naudoti iki trijų prisijungimu vienu metu per vieną laidą.

Yra trys PLVsu Ethernet versijos - 20, 30 ir 40 I/O taškų, kurias galima išplėsti iki 160I/O taškų. Šie nauji modeliai taip pat turi du standartiškai įdiegtus 0-10V analoginius įėjimus. Kai reikia daugiau analoginių taškų, galima naudoti naujas analoginių signalų plokštes: dviejų įėjimų, dviejų išėjimų arba dviejų įėjimų ir dviejų išėjimų.

 

 

Mastyk plačiai...pradėk nuo mažesnio!

 
 

 

 

 

CP1L buvo sukurtas specialiai įrangos gamintojams, pasiūlant jiems kompaktinio PLV paprastumą kartu su modulinio PLV galimybėmis.Visi CP1L serijos valdikliai turi keturis didelės spartos skaitliukų įėjimus irdu didelės spartos impulsinius išėjimus, kartu su jiems paruoštais funkciniais blokais pozicionavimo užduotims atlikti. Šie PLV turi nemažas I/O išplėtimogalimybes, pajungiant papildomai diskrečių, analoginių ir temperatūrinių I/O modulius, serijinio ryšio sąsajos plokštes.

 

 Produkto puslapis

« Atgal
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENELDONMENNEKESIdeSIEMENSLovato electricCIRCUTORBENDERFogoEOCREREAMERZELTSalicruMARECHAL-ISVXtreme Power Corporation (XPCC)OBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentia