UAB "Elektros įranga"

Apšvietimas

Apšvietimas

Apšvietimas

Energijos taupymas apšvietimo sistemose »

 ILUEST apšvietimo reguliatoriai


 

ILUEST apšvietimo reguliatoriai

 

 

 

 

 

 

 

SALICRU, tai Ispanijos gamintojas turintis didelę ir ilgametę patirtį apšvietimo  reguliavimo sistemų gamyboje.

 ILUEST reguliavimo sistema viena populiariausių sistemų Europos Sąjungoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ILUEST MT NAT+ apšvietimo sistemų reguliatorius-stabilizatorius.

Tai idealus sprendimas, kuris išsprendė problemas, kurios pasireiškia stabilizatoriuose su mechaniniu reguliavimu.

ILUEST - Įtampos reguliavimo greitaeigė stabilizavimo sistema, neturinti mechaninių ir kontaktinių reguliavimo komponentų.

Kitų gamintojų kontaktinio perjungimo sistemose vykdomas "šuoliuojantis" įtampos perjungimas, kurio metu sukeliami trukdžiai ir įtampos svyravimai. Šie faktoriai vis stiprėja senstant mechaninėms ir kontaktinėms dalims. Kontaktinėje sistemoje neišvengiami perjungimo nuostoliai, esant trumpalaikiam dviejų apvijų sujungimui, kai slenkantis kontaktas perdengia gretimas apvijas, reguliavimo metu. Tuo tarpu ILUEST stabilizatorius šių trūkumų neturi ir transformuoja švarią sinusinę įtampą nesukeliant jokių papildomų trikdžių ir nuostolių.

Atsisakant mechaninės dalies, išvengiama didelių eksploatavimo ir remonto išlaidų mechanikai ir kontaktinei daliai. Mechaninių sistemų remontas būtinas jau po 5 eksploatavimo metų. Tai faktorius, kurio vartotojas dažniausiai neįvertina, o kontaktinė dalis dažniausiai pakeičiama pavėluotai, kai pastebima, kad dažnai perdega šviestuvų lempos dėl įtampos svyravimų. Tai pasekmė dėl prasto jėgos grandinės mechaninio kontakto. Taip atsiranda papildomos išlaidos, dažnai perdegančių lempų pakeitimui.

ILUEST bekontaktinę stabilizavimo sistemą galima taikyti beveik visų lempų tipų apšvietimo sistemoms, išskyrus sistemas su elektroniniais balastais, turinčiais savą integruotą įtampos stabilizavimo funkciją.

Žemiau pateikiama platesnė informacija PDF formate (anglų kalba).

« Atgal Failai atsisiųsti: .ILUEST-APSVIETIMO-REGULIATORIAI_1.PDF, ILUEST apšvietimo reguliavimo sistema
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCRELDONEREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPOBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapelTUNGSRAM